Güncel Duyurular

Ürünümüz AHCC (Aktif Heksoz Kore Bileşik), Glutayon, EGCG (Epigallokateşin gallat), Vitamin C, Hyaluronik asit, Betaglucan, Vit B12, Folik Asit içerir. Ürün içeriğindeki etken maddelerin tamamının HPV ASCUS ve Cervical intraepildial displazi (CIN 1’e) karşı etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Ürünümüz FDA sertifikalı ve içindeki etken maddeler patentlidir.

İtalya'da 2023 mart ayında yapılan çalışmasa ECGC hylonoronik asit vitamin b12 folic asit kombinasyonu 6 ay süre ile kullanıldığında hpv pozitif hastalar negatife dönmüs siğillerin tekrarlanması engellenmiş ve cın1 lezyonlarında geriye dönüs olmustur. Bu oran %85 civarındadır. Bizim ürünümüz bu kombinasyonla beraber yine etkinliği yıllardır bilinen HPVye karşı etkili AHCC, yüksek antioksidan değeri olan ve hpvde önemi değeri olan glutatyon, immun sistemi destekleyen bağışıklığı güçlendiren betaglucan ve vitamin c ile zenginleştirilmiştir.

Şimdi Bu etken maddelerin HPV üzerine olumlu etkilerinden tek tek bahsedeceğiz.

 

EGCG (EPİGALLOKATEŞİN GALLAT): HPV ve Cervical displazi üzerine Dünya üzerinde etkinliği kanıtlanmış yeni nesil HPV tedavisinde en önemli etkin maddelerdir. Spesifik olarak yeşil çay ekstresinden elde edilir HPV onkojenik aktivitesinden sorumlu olan onkojenlerini ve onkoproteinleri (EG/E7) baskılamada kritik rol oynar.

 

FOLİC ASİT VE B12 VİTAMİNİ: Vücutta birçok fonksiyon için gerekli vitaminlerdir ve bilimsel düzeyde biriken kanıtlar Bunların HPV genomunu Yüksek derecede metilasyonu sürdürmede ve malign lezyonlarınla neden olma olasılığı önemli ölçüde azaltmada etkinliğini göstermiştir. düşük B12 serum düzeyi yüksek riskli Servikal lezyon riskini arttırmaktadır.

 

HYALURONİK ASİT: Bu etken madde yeniden epitelizasyon özelliğinden dolayı HPV virüsünün hasarlı mukoza ve epitele girişini etkiler. CIN 1 lezyonlarını gidermede etkilidir.

 

AHCC (Aktif Heksoz Kore Bileşik): Alfa glucan içerir. Aktif … mantarlardan Elde edilen fonksiyonel bir besindir. Antienflamatuar Antioksidan ve bağışıklık Sistemini güçlendirici etkisi vardır. etkisini optimal doğal Öldürücü nk hücre aktivitelerini koruyarak ve sitokin üretimini arttırarak yapar. 2 yıldan süre ile yüksek riskli HPV pozitif kadınlarda 6 Ay süre ile kullanıldığında %64 hasta tedavi sonucunda negatife dönmüştür.

 

GLUTATYON: Çok kuvvetli bir antioksidandır. Doğal olarak vücutta bulunur. Ancak yaş ilerledikçe kötü beslenme alkol ya da Sigara ile vücutta azalmaktadır. Servikal displazi CIN 1-2-3 ve rahim ağzı kanseri olan kadınlarda serum glutatyon seviyesi normalden düşük bulunmuştur. HPV gibi viral enfeksiyonlarda yüksek glutatyon düzeyi olan kişilerin HPV ‘yi daha kolay atlattığı görülür.

 

BETAGLUCAN: Kuvvetli bir antioksidan ve bağışıklık güçlendirici maddedir. immun sistemi destekleyici etkileri kanıtlanmıştır. HPV ve CIN 1 lezyonlara karşı etkinliği kanıtlanmıştır. 6 ay süre ile betaglucan kullanımını ASCUS a %100 ve CIN 1 e %70 etki göstermiş hastalar bu oranda negatife dönmüştür.

 

C VİTAMİNİ: Vücudun iyileşme süreci için büyük öneme sahiptir. Amerika’da son yıllarda yapılan bir çalışmada 25 yaş üzeri kadınlarda C vitamini yeterli seviyede ise HPV pozitifliğinin oldukça önemli ölçüde düştüğü kanıtlanmıştır.